po polsku in english Maskownica na grzejnik

Wydział Konsularny Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie

Republika Polska w Wilnie

Firma Warbud miała zaszczyt otrzymać prestiżowe zlecenie na remont oraz modernizację historycznego Pałacu Paca, usytuowanego w sercu urokliwego Wilna. Ten piękny budynek przy ul. Šv. Jono 3, który obecnie stanowi siedzibę Polskiej Ambasady w Wilnie, jest nie tylko ikoną kulturową, ale także miejscem o znaczeniu dyplomatycznym. To właśnie my, jako producent, mieliśmy zaszczyt wygrać konkurs na dostarczenie ekskluzywnych krat grzejnikowych, które teraz zdobią główne sale Pałacu.

Współpracując z Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej, Warbud, jako lider konsorcjum, wraz z litewskim partnerem, firmą budowlaną Lakaja z Malat (Molėtai), z sukcesem zrealizował to niezwykle wymagające zadanie. W ramach modernizacji obiektu, nasza firma dostarczyła ekskluzywne kratki grzejnikowe, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale również harmonizują z otoczeniem, tworząc wyjątkową atmosferę wewnętrznych pomieszczeń.

Przy współpracy z firmą Warbud mieliśmy zaszczyt w 2018 roku zrealizować zlecenie na ekskluzywne kratki grzejnikowe, które ozdobiły główne salony Pałacu. Do ich produkcji wybrano dwie eleganckie barwy: srebrną i złotą, aby doskonale wpisywały się w otoczenie. Dzięki temu nasze wyroby mogą cieszyć oko ważnych osobistości z życia politycznego.

Ambasada RP Wilno
aluminium roste

Gril na grzejnik podłogowy | Osłona grzejnika | Kratka na ogrzewanie w podłodze | Kratka zwijana | Osłona wentylatora w podłodze | Maskownica