po polsku in english Hotel Andersia

Hotel Andersia Poznań

Hotel Andersia

Hotel Andersia to nowoczesny hotel biznesowy, który znajduje się w samym sercu Poznania, tuż obok słynnego centrum handlowego Stary Browar. Zyskując cztery gwiazdki, jest to nie tylko luksusowe miejsce noclegowe, ale również prawdziwa perła w krajobrazie poznańskiego życia miejskiego. Hotel Andersia wyróżnia się nie tylko swoim doskonałym położeniem w centrum miasta, ale także jakością i dbałością o komfort swoich gości.

Nasza firma miała zaszczyt dostarczyć swoje wyjątkowe kratki do grzejników na początku współpracy w 2017 roku. Te kratki, wykonane z aluminium anodowanego w pięknym kolorze szampańskim, nie tylko pełnią swoją funkcję praktyczną, ale także dodają elegancji i stylu w pomieszczeniach biurowych w pierwszej kolejności.

Później, gdy nasze produkty zdobyły uznanie za jakość i estetykę, mieliśmy przyjemność wyposażyć cały kompleks restauracyjny w Hotelu Andersia. Nasze osłony do grzejników podłogowych idealnie wpisują się w nowoczesny design tego miejsca, tworząc przyjemną i przytulną atmosferę. Dzięki nim, goście mogą cieszyć się komfortem i relaksować się, delektując się wyśmienitymi potrawami i trunkami w pięknie urządzonym środowisku.

Hotel Andersia to doskonałe połączenie nowoczesności, elegancji i komfortu, a nasze produkty przyczyniły się do podkreślenia tych wartości. Nasza współpraca z tym hotelem to dla nas zaszczyt i przyjemność, a efekty tej współpracy są widoczne w luksusowym otoczeniu, które oferuje swoim gościom.

Hotel Andersia Restauracja Hotel Andersia Restauracja Hotel Andersia
Widok z okien Hotel Andersia Widok Hotel Andersia

Hotel Andersia | Kratki osłonowe | Kratki do konwektorów podłogowych | Ogrzewanie w podłodze | Ochrona dla konwektorów podłogowych | osłony do grzejników podłogowych | Pokrycie